FAQ | Nejčastější dotazy

Oblečení

1Oblečení dětí do MŠ
Podporujte dítě v samostatnosti při oblékání a osobní hygieně, posílíte tak jeho osobnost.
2Oblečení do třídy
• lehké, příjemné oblečení • bačkory • pyžamo nebo noční košilka na odpočinek po obědě
3Oblečení na pobyt venku
• pláštěnku • holiny (v zimě teplou obuv) • do skříňky náhradní ponožky nebo punčocháče (malé děti spodní prádlo) • oblečení vhodné na pobyt venku Podepsat veškeré součásti oděvů a obuv svých dětí.
4Hygienické potřeby
rodiče přinesou do MŠ jeden balíček (10 ks) papírových kapesníčků na měsíc