Lyžařská školička 2020

Linka pro rodinu a školu
20.11.2019
Zdobení vánočního stromečku 2019
10.1.2020
Zobrazit vše

Lyžařská školička 2020

Druhý ročník lyžařské školičky se letos konal v týdnu od 13. do 17. ledna 2020.  I když v Chodově sníh nebyl, 22 nadšených malých lyžařů z celé  MŠ Chodov si v Potůčkách sníh užilo. Pod vedením instruktorů se učili sjíždět kopce, zatáčet, brzdit, jezdit na vleku, projíždět slalomovou dráhu, …. Občerstvení na posilněnou bylo opět pro všechny připraveno v horské chatě u sjezdovky. Všechny děti se moc snažily a během dvou dnů skoro všechny jezdily, jako kdyby se s lyžemi na nohou narodily. Velké poděkování za zdařilý kurz patří všem instruktorům z lyžařské školičky, milému a vždy veselému panu řidiči a třem ochotným paním učitelkám, které malé lyžaře doprovázely a staraly se o ně.

Tak zase za rok v Potůčkách na shledanou!