MŠ Školní

Mateřská škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace, místo poskytovaného vzdělávání

Mateřská škola Školní 737, Chodov

MŠ ŠKOLNÍ – PROVOZ OD 25. 05. 2020 – AKTUALIZACE

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost informacím k provozu naší školky https://mschodov.cz/aktualizace-informaci-o-provozu-skoly-od-25-5-2020/.

Pro děti, které nastoupí do školky od 25.5.2020, otevíráme novou třídu – Koťátka (II.pavilon dole).

První den přineste prosím vašim dětem nové, čisté oblečení na celý den. Všechny věci vašich dětí, které zůstaly ve škole během uzavření, jsme zabalili do pytlů a jsou připraveny u hlavního vchodu k odebrání domu. Bačkorky a holiny mají děti ve svých nových skříňkách na třídě, podle rozdělení.

• Při vstupu do areálu MŠ Školní nadále platí pro všechny povinnost zakrýt nos i ústa rouškou.
  • Při vstupu do budovy a šaten MŠ Školní jsou všichni příchozí povinni si pokaždé řádně vydezinfikovat ruce připravenými dezinfekčními prostředky.
  • Omezte prosím svůj pobyt ve společných prostorách pouze na nezbytně dlouhou dobu.
  • Na pracovištích MŠ je nadále nutné ráno nahlásit čas, kdy si dítě odpoledne vyzvednete.
  • Rodiče nově příchozích dětí jsou povinni v den nástupu dítěte do MŠ odevzdat podepsané čestné prohlášení.

Prosím naplánujte si příchod do MŠ tak, aby bylo dostatek času na vyřízení všech formalit, zvláště první den.

Rodiče dětí, které již do konce června nenastoupí prosíme, aby si telefonicky domluvili termín vyzvednutí věcí. Volat můžete na čísla tříd:

• Kuřátka – 352 352 465
  • Koťátka – 352 352 463
  • Sluníčka – 352 352 466
  • Kancelář zást. ředitelky – 352 352 460

Informace k vybírání poplatků za mateřskou školu https://mschodov.cz/terminy-pro-vybirani-poplatku-za-pobyt-ditete-v-ms/

Děkujeme za vaši spolupráci a těšíme se na vás.

Učitelky MŠ Školní

Naše školka

Ladislava Horová

V naší školce přivítáme

malinkaté děti,

když odchází do školy,

tak žasneme, jak čas letí.

Máme u nás čtyři třídy,

jako čtvero období,

u nás děti smějí se,

a ani trochu nezlobí.