Nástěnka | MŠ Nerudova

Pravidelné akce:

Plavání – od 10.9.2019, 10 lekcí v plaveckém bazénu v Sokolově (předškoláci)

Školkacup – 11.9.2019 – turnaj ve fotbale mezi jednotlivými mateřinkami (předškoláci)

Sportovní hry v hale – od 18.9. 2019 každou středu od 9:00 hodin cvičení a sportovní hry pod vedení volejbalového trenéra. Předškoláci ten den přinesou vhodnou obuv na cvičení, pití a oblečení na převléknutí (tepláky, legíny)

Logopedie a školní zralost – péče o děti se špatnou výslovností a nerovnoměrným vývojem ve spolupráci s Mgr B.Vránovou. Individuální sezení probíhá každé druhé pondělí v měsíci v dopoledních hodinách.

Výtvarný kroužek – pod vedením p.uč. Exnera – každý čtvrtek od 12 do 14 hodin

Školkolympiáda – sportovní soutěž mezi jednotlivými mateřinkami

Akce 2020:

• 2.6. návštěva knihovny v městském parku – beseda na téma Zvířátka – třída Sluníček
  • 30.6. rozloučení s předškoláky – zábavné odpoledne v prostorách farní zahrady – předškoláci ze třídy Berušek a Včeliček za účasti rodičů
  • 1.7. rozloučení s 1. třídou – zábavné odpoledne na hřišti ve Staré Chodovské – třída Medvíďat

Informace k vybírání hotovosti za zálohy na stravné a za úplatu za předškolní vzdělávání na odkazu https://mschodov.cz/uzavreni-materske-skoly-chodov/