Nástěnka | MŠ U Koupaliště

Připravované akce

Můžete se těšit:

!Zrušili jsme veškeré akce na měsíc březen kvůli mimořádným opatřením. O náhradních termínech vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

  • ,,Duhový týden“ – ! – celý týden budou děti a paní učitelky na oslavu DNE ZEMĚ nosit barevná oblečení (Pondělí – modrá, úterý – zelená, středa – žlutá, čtvrtek – červená, pátek – bílá, sobota – všechny barvy duhy)
  • ,,Ukliďme Česko“ – ! – budeme uklízet okolí každé mateřské školy nebo vybrané místo kam děti chodí na vycházky – sraz dobrovolníků ve 14:00 u brány naší MŠ (plastové pytle na odpadky a latexové rukavice zajištěny) – od 16:00 se na MŠ Zahradní uskuteční společný táborák (s sebou špekáčky, pečivo a dobrou náladu)

Plánované akce a spolupráce s rodiči za celý rok – https://mschodov.cz/tridy-ms-u-koupaliste/

Vybírání zálohy v hotovosti na stravné a úplatu za předškolní vzdělávání za duben: